Problem z uszami

Witam wszystkich
Niedawno kupiłam małego yorczka i hodowca powiedział mi że przez kilka dni należy mu kleić uszy. Robiłam tak nawet przez dwa tygodnie jednak jego uszy nadal opadły. Czy to jakaś wada ? Co zrobić aby mu znowu stanęły ?
dodał: ~makiaka
, dodano: 2012-04-04 09:36:05
Wypowiedzi użytkowników

~agnieszka nikas @dodał: 15.04.2012 : 13:46
Słyszałam że uszy yorkom należy podklejać przez jakiś czas.
Ja znowu mam inny problem z uszami. Moja maltanka ma tyle włosów w środku ucha że muszę je co chwile golić podobno jest jakaś zasypka stosując którą po kilku minutach można wytrymować włos z ucha psa. Może wiecie jak się nazywa ?

~dagasss @dodał: 12.08.2012 : 16:32
włosów w uszach lepiej nie golić, bo szybko odrastają. Wyrywaj je, nie bój się, jeśli będziesz robiła to z wyczuciem, delikatnie i sprawnie to psa nic nie będzie bolało. Słyszałam też o jakimś pudrze, ale nie pamietam nazwy :(

~milenka @dodał: 03.11.2012 : 15:10
Ja też mam yorka i nie zwracam uwagi na to czy ma uszy stojące czy nie bo i tak najkochańszy i najpiękniejszy i nigdy bym tak psa nie męczyła klejąc mu uszy!
Zapraszam na http://www.przewozyautobusowe.com