ekozwierzak.pl
ekozwierzak.pl
Zaloguj się Załóż nowe konto

Psy i gwiazdy

Dodano: 03.06.2012 | Odsłon: 1300 |
Ocena:
4.8/5 (5 Głosów ocen)
Psy i gwiazdy
Gwiazdy i ich psy. Sprawdź kto ma ogromne serce.

Spora część osób posądza gwiazdy show biznesu za osoby bez uczuć które ślepo podążają za  sławą oraz coraz grubszym portfelem. Oczywiście nie jest to prawdą gdyż wśród celebrytek i celebrytów można znaleźć osoby które bez większych problemów poświęcają swój wolny czas psom. Jedną z nich jest Selenie Gomez która przygarnęła aż pięć bezpańskich czworonogów. Pierwsze dwa pieski trafiły do niej z przydrożnego parkingu na którym zostały przywiązane do ogrodzenia przez bezdusznego właściciela. Trzeci piesek został podrzucony celebrtyce przez sąsiadów. Następnego psa przywiozła z Partoryka gdzie pojechała pomagać bezpańskim zwierzętom. Ostatniego psa Selena zaadaptowała z kanadyjskiego schroniska dla zwierząt.

Gdyby nie jej szybka interwencja Borys – bo tak nazywa się jej ostatni nabytek – z pewnością został by uśpiony.O „nowym życiu” może też mówić pies Bear – kochany pupil Roberta Pattisona. Aktor wydostał go ze szponów śmierci podczas kręcenia jednego ze swoich filmów - „Woda dla słoni” odwiedzając przypadkiem miejscowe schronisko dla psów w Luizjanie. Panujące tam rygorystyczne prawo nakazuje uspanie bezpańskiego psa po 14 dniach od jego znalezienia. Robert zaadoptował  Bear-a w dziesiątym dniu jego pobytu w schronisku i tak zaczęła się wielka miłość pomiędzy nim a czworonogiem. Obecnie Bear podróżuje ze swoim właścicielem nawet na odległe plany filmowe umilając swojemu panu wolne chwile.

Kolejną celebrytką która kocha psy jest Hilary Swank. Ta doskonała aktorka, laureatka aż dwóch Oscarów swoje przyszłe zwierzaki poznała w bardzo dramatycznych okolicznościach. Swoją ulubienicę, która wabi się Hilary uratowała w Południowej Afryce. Kilkumiesięczny bezpański szczeniak siedział przestraszony na poboczu autostrady przebiegającej przez środek pustyni. Gdyby nie aktorka i jej ogromne serce piesek z pewnością wyzionął by ducha z odwodnienia. Jeszcze w tym samym dniu nowa właścicielka Hilary odwiedziła lekarza weterynarii który pomógł jej przywrócić siły i pełną sprawność fizyczną czworonoga. Obecnie w domu obok Hilary mieszka również pies Tanner (mieszanka labradora oraz owczarka niemieckiego) i Rumi (mieszaniec goldena). Adopcja psa to ogromne wyzwanie na które nie każdego stać, jednak jak pokazują nam znani i lubiani tego świata jest to możliwe. Również i oni mają ogromne serce do zwierząt za co im bardzo dziękujemy. 

Komentarze
0