ekozwierzak.pl
ekozwierzak.pl
Zaloguj się Załóż nowe konto

Przekąski dla psów

Dodano: 15.06.2012 | Odsłon: 1418 |
Ocena:
4.5/5 (4 Głosów ocen)
Przekąski dla psów
Wzrost sprzedaży różnego rodzaju karm dla psów pociągnął za sobą wzbogacenie oferty z tego segmentu o różnego rodzaju przekąski. Zobacz co nowego i smacznego możesz kupić w sklepie zoologicznym dla swojego psa.

Przekąski dla psów to półka akcesoriów szybko rotujących się ponieważ jak pokazują to ostatnie statystyki przeprowadzone przez naszych specjalistów każdy pies wręcz przepada za różnego rodzaju gryzakami, jadalnymi kośćmi oraz pałeczkami. Przekąski to również doskonały sposób na nagradzanie psa po właściwym wykonaniu przez niego określonej czynności. O tym że różnego rodzaju produkty z tej półki doskonale sprzedają się w sklepach zoologicznych wiedzą również producenci, dlatego prześcigają się między sobą w produkcji smacznych dodatków psiej diety. Większość z nich przynajmniej dwa razy do roku wprowadza jakąś nową przekąskę dla psa aby urozmaicić i tak już bardzo bogatą ofertę. W stacjonarnych sklepach zoologicznych możemy znaleźć różnego rodzaju przysmaki dla psa, które producenci hermetycznie pakują w pojedyncze paczki lub w specjalne pakiety gwarantujące im doskonałą świeżość przez bardzo długi czas. Wybierając przekąski dla swojego psa powinniśmy pamiętać o tym aby dobierać produkty specjalnie do wielkości swojego psa. Jest to bardzo ważne ponieważ rasa psa oraz jego wielkość relatywnie przekłada się na siłę nacisku szczęki. Równie ważne są walory smakowe przekąsek. Każda bowiem rasa psów ma swoje indywidualne upodobania – jeden pies woli suszone ucho, inny wędzoną kość a jeszcze inny specjalne pałeczki.

Jak wskazuje większość sprzedawców w sklepach zoologicznych Polacy są niezwykle lojalni wobec znanych marek. Jeżeli w danym markecie zoologicznym nie znajdą ulubionej przekąski dla swojego psa odwiedzają kolejny aby go tam znaleźć. W żadnym wypadku nie zastępują szukanego produktu podobnym lub identycznie wyglądającym ale innej marki. Dlatego też w dobrze wyposażonym sklepie z akcesoriami dla psów nie powinno zabraknąć różnego rodzaju przekąsek oferowanych przez znane marki.

Do najczęściej kupowanych przekąsek dla psów zaliczyć można różnego rodzaju kosteczki z prasowanej skóry, mięsne kabanosy, oraz wędzone kości. Ich skład powinien zawierać dobrze dobrane składniki, które będą znakomicie wpływać na dietę psa. Przede wszystkim przekąski powinny być lekkostrawne, pozbawione różnego rodzaju konserwantów oraz sztucznych barwników. Również ich zawartość tłuszczu powinna być zmniejszona do minimum. Ważnym czynnikiem jest również intensywny zapach – to właśnie on decyduje w szczególności o tym czy nasz pies go polubi czy też nie będzie chciał zwracać na niego uwagi.

Dynamiczny rozwój przekąsek dla psów dostarcza klientom o wiele więcej możliwości wzbogacenia codziennej diety psa oraz sprawił że nie musimy co chwilę karmić go paluszkami lub innymi mało pożądanymi dodatkami.

Komentarze
0