ekozwierzak.pl
ekozwierzak.pl
Zaloguj się Załóż nowe konto

Gadżety dla psów

Dodano: 15.05.2012 | Odsłon: 1210 |
Ocena:
3.3/5 (6 Głosów ocen)
Gadżety dla psów
Poidełka, łóżka, miski z podgrzewaną wodą oraz inne akcesoria których moglibyśmy wymienić tutaj tysiące to rzeczy jakie serwuje nam rynek zoologiczny. Zobacz co ciekawego znajdziesz dla swojego pupila.

Jak wskazują statystyki z ubiegłych lat zauważany jest bardzo duży wzrost produkcji oraz sprzedaży różnego rodzaju akcesoriów dla psów które zaliczyć można do gadżetów. Krajowi producenci coraz częściej poszerzają swoją ofertę o nowe akcesoria, gdyż zauważyć można ze statystyk że właściciele psów zwracają coraz częściej uwagę na praktyczność oraz innowacyjność produktów dla swoich pociech.
Przyglądając się nowym produktom można jednoznacznie stwierdzić że wyobraźnia projektantów psich dodatków nie zna granic. Począwszy od zwykłej smyczy, przez odblaskowe ubranka do spacerowania po zmierzchu a skończywszy na specjalnych grach logicznych – oczywiście zaprojektowanych specjalnie dla psów :) Omawiana przez nas pomysłowość kreowana jest oczywiście przede wszystkim potrzebami rynku oraz wymaganiami naszych psów. Oczywiście pod pojęciem gadżetów należy rozumieć wszystkie akcesoria do pielęgnacji, wychowywania oraz tresury naszego czworonoga. Wśród takich gadżetów znaleźć się może legowisko dla psa do którego standardowo producent dodaje wygodną poduszkę w kształcie psiej kości lub specjalną zabawkę – gryzak który może umilić mu rozłąkę z nami kiedy to musimy na pewien czas opuścić nasze mieszkanie. Kolejnym ciekawym produktem mogą być dla przykładu specjalne szelki dla psa wykonane z wysokiej jakości bawełny które dzięki dobrze dopasowanej formie idealnie dopasowują się do kształtów psa nie krępując w żaden sposób jego ruchów. Takie rozwiązanie doceniają szczególnie właściciele małych czworonogów, gdyż podczas pociągnięcia za smycz nacisk w szelkach skierowany jest na klatkę piersiową a nie jak to bywa w przypadku normalnej obroży – na szyję – powodując duszenie się psa.

Co można znaleźć w sklepach zoologicznych?
Dobrze wyposażone sklepy zoologiczne w swoim asortymencie oferują bardzo szeroką gamę gadżetów dla psów. Większość z nich to naprawdę bardzo atrakcyjne dodatki które oprócz swoich praktycznych walorów mogą w znacznym stopniu wzbogacić wystrój naszego mieszkania.  Dla przykładu już dzisiaj możemy kupić specjalne schody dla psa dzięki którym nasz czworonożny przyjaciel bez większych problemów może wślizgnąć się pod kołdrę w naszym łóżku. Również dotychczas zwykła miska dla psa zyskała na swojej atrakcyjności bowiem producenci postarali się o to aby otrzymała ona specjalne pokrywy które otwierają się o określonej porze. Ten innowacyjny pomysł przyda nam się zawsze wtedy – kiedy będziemy musieli wyjechać na dzień lub dwa a nasz pupil będzie musiał pozostać sam w mieszkaniu. Kolejną ciekawą rzeczą dla psa jest smycz z gps. Dzięki zamontowanemu w jej środku nadajnikowi GPS mamy możliwość śledzenia naszego psa przez całą dobę. Ową obrożę docenią szczególnie właściciele piesków które nazbyt kochają wolność od murów naszego mieszkania i często nam uciekają w nieznanym kierunku.

Oczywiście takich innowacji moglibyśmy przytoczyć tutaj znacznie więcej jednak nie jest to naszą intencją. W tym artykule chcielibyśmy jedynie pokazać że rynek zoologiczny nie stoi w miejscu lecz podąża za ogólnie przyjętymi trendami.
Jeżeli kupili coś państwo ciekawego dla swojego psa to mamy nadzieję że podzielicie się tym z nami.

Komentarze
0