ekozwierzak.pl
ekozwierzak.pl
Zaloguj się Załóż nowe konto

Biżuteria dla psów

Dodano: 17.05.2012 | Odsłon: 1204 |
Ocena:
4.4/5 (8 Głosów ocen)
Biżuteria dla psów
Ładna biżuteria dodaje niesamowitej urody psu oraz podkreśla jego urodę. Jednak należy zadać sobie pytanie czy mamy tutaj do czynienia z sezonowym trendem czy też modą która będzie długowieczna.

Panująca w tym sezonie moda na strojenie piesków w ładną biżuterię przywędrowała do nas oczywiście jak zwykle z zachodu gdzie tego typu akcesoria sprzedają się doskonale już kilka lat. Oprócz ubranek dla psów różnego rodzaju świecidełka w postaci błyszczących obroży czy też przywieszek schodzą prawie na pniu w każdym sklepie zoologicznym w USA oraz Kanadzie. Również i u nas biżuteria dla psów stała się ostatnio bardzo modna dlatego część dobrze zaopatrzonych sklepów zoologicznych już dziś oferuje swoim klientom bardzo bogatą gamę błyskotek takich jak kokardki, zawieszki, kolie oraz obroże z kryształkami Svarowskiego. Sklepy zoologiczne odnotowują wysoką sprzedaż biżuterii dla małych ras takich jak yorki, chińskie grzywacze, buldożki francuskie, oraz shih tzu. I choć właścicielom tychże ras daleko do tego aby kupować swoim pieskom błyszczącą bransoletę na łapę czy też zawieszać kolczyki w uszach nie mniej jednak bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się obroże ze skóry przyozdobione kolorowymi kryształkami Svarowskiego. Klienci sklepów zoologicznych bardzo często kupują również po bardzo ładne zawieszki, które montowane są do obroży psa. Różnorodność form kolorów jest naprawdę przytłaczająca. Wśród przywieszek królują oczywiście różnego rodzaju serduszka, kostki, kwiatki a nawet psie łapki. Cześć z klientów wybiera również nieśmiertelniki na których wygrawerowane są imiona psów. Każda z przywieszek wykonana jest zazwyczaj z chromoniklu lub posrebrzonego metalu oraz przyozdobiona kilkoma a czasem nawet kilkudziesięcioma kryształkami Svarowskiego. Wisiorki dla psów posiadają proste w obsłudze zapięcia dzięki którym biżuterię można zaczepić do obroży, smyczy a nawet szelek dla psa.

Opisywane przez nas akcesoria dla piesków należą do kategorii o bardzo szerokiej rozpiętości cenowej. Bowiem koszt przywieszki do obroży waha się w granicach 15 PLN natomiast komplet+smycz z kryształkami to kwota rzędu 300 PLN. Warto jednak nadmienić ze biżuteria dla psów ma bardziej użytkowy charakter niż ta, którą sami nosimy.  Z pewnością ekskluzywny zestaw spacerowy dla psa w postaci smyczy oraz obroży  z błyszczącymi kryształkami z pewnością da nam oraz naszemu pupilowi więcej korzyści niż łańcuszek noszony na naszej dłoni bowiem piękne zdobienia sprawiają że smycz oraz obroża staje się fantastyczną dekoracją pupila.

Jakie ozdoby dla psów są obecnie w modzie ?W przypadku kokardek które upina się yorkom lub maltańczykom na czubku głowy są to różnokolorowe zestawienia przyozdobione małymi cyrkoniami. Najczęściej wybieranym kolorem kokardek jest oczywiście czerwony. Jeżeli chodzi o różnego rodzaju spinki to ogromną popularnością cieszą się te, które wykonani z satyny, imitujące kwiatki różny. Jeżeli zaś chodzi o zawieszki do obroży to najbardziej chwytliwe są kolorowe serduszka wysadzane kryształkami. Jak pokazują statystyki najlepiej sprzedają się serduszka o intensywnych kolorach – czerwieni, turkusu oraz pomarańczy.Aktualnie rynek obroży oraz smyczy zdominowany został przed błyszczce kamienie. Inspirująca kolorystyka oraz bardzo wysokie wykonanie udowadnia nam że te produkty są trendy zyskując w tym sezonie bardzo duże grono zwolenników. Mamy nadzieję że tren ten będzie się stale poszerzał o nowe akcesoria.

Komentarze
0