ekozwierzak.pl
ekozwierzak.pl
Zaloguj się Załóż nowe konto

Ubranka dla psów York Shop

Dodano: 01.05.2012 | Odsłon: 1066 |
Ocena:
3.0/5 (2 Głosów ocen)
Ubranka dla psów York Shop
Znana i lubiana firma Ami Play produkująca dobrej jakości smycze oraz obroże dla psów w tym sezonie postanowiła poszerzyć swoją ofertę produktów o nowe ubranka dla psów.  Na jesień oraz zimę firma oferuje naszym pso

Z czego wykonane są nasze ubranka dla psów

Chociaż rynek zoologiczny oferuje obecnie szeroką gamę odzieży dla psów jesteśmy dumni z naszej szerokiej gamy produktów dedykowanych dla małych i średnich czworonogów. Nasza odzież wykonywana jest z tkanin oraz materiałów wytwarzanych w sposób zrównoważony z bawełny oraz innych naturalnych półproduktów. Nasze tkaniny a tym samym również i ubranka są przyjazne dla środowiska i w stu procentach biodegradowalne. Podczas procesu produkcyjnego nigdy nie używamy szkodliwych wybielaczy chemicznych ani barwników, o których wiadomo, że powodują alergie i podrażnienia u psów szczególnie tych najmniejszych takich jak yorki, maltańczyki czy też chihuahua. A to wszystko po to aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort potrzebny Twojemu pupilowi.

Dla jakich psów dedykowane są nasze ciuszki

Produkujemy prawie wszystkie rozmiary odzieży bez względów na wiek oraz rasę czworonoga jednak naszą specjalizacją są ubranka dla małych piesków oraz szczeniaków. Obecnie nasza nowa linia odzieży dedykowana jest dla czworonogów poniżej pierwszego roku życia gdzie jak wiadomo wzrost czworonoga w pierwszych 12 miesiącach od urodzenia drastycznie się powiększa. Dbamy o to, aby towar był nie tylko modny, ale przede wszystkim bardzo praktyczny, aby Twój pupil mógł nadal uczestniczyć w swoich codziennych zajęciach bez poczucia, że ciuszek będzie przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu.

Ubranka dla psów - Dlaczego wybraliśmy właśnie tą działalność

Przede wszystkim to nie tylko praca z której czerpie się dochód ale również pasja z którą mamy do czynienia od kilkudziesięciu lat. Właściciele firmy York Shop swoją przygodę z psami rozpoczęli dokładnie 25 lat temu prowadząc znaną w Polsce i nie tylko hodowlę psów rasowych w której przeważały psy ras małych takich jak yorki oraz maltańczyki.  Sama potrzeba wykonania ubranek dla psów wynikła samoistnie ponieważ w większość psów w hodowli marzła podczas zimowych spacerów.  Poza tym jak wskazuje po ostatnich badaniach Polskie Towarzystwo Zwierząt Domowych PTZD szacuje się, że prawie w naszym kraju żyje 6-8 mln psów, z czego od 70 tys. do 650 tys. to psy zdziczałe. Ponad to jak wskazują te same statystyki liczba psów z roku na rok będzie się stale powiększać. Pocieszające jest to że rok do roku zmniejsza się liczba psów bezpańskich natomiast powiększa się wielkość psów zadomowionych. Odczuwamy ulgę, że liczba ta wzrasta, ponieważ oznacza to, że mniej zwierząt będzie musiało stawić czoła straszliwym warunkom panującym w schroniskach dla zwierząt lub, co gorsza, na ulicach.Jeśli chodzi udomowione psy to wiadomym jest że ich przyzwyczajenia oraz reakcje na warunki atmosferyczne zmieniają się radykalnie w stosunku do psów bezpańskich. Na co dzień żyjąc w suchym i ciepłym miejscu niezbyt ochoczo chcą wychodzić na dwór gdzie panuje mroźna i śnieżna aura. Nasze ubranka zapewniają pupilom maksymalny komfort i wygodę dając im tym samym możliwość beztroskiej zabawy na śniegu przez długi czas pobytu na dworze.

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubranek dla psów którą znajdziecie pod adresem:

https://www.york-shop.pl/ubranka.html

Komentarze
0